Pohár starosty obce Hajnice 2017 a Federálův Memoriál

13.5.2017 jsme se s Mladými Hasiči zúčastnili v Hajnicích soutěže o Pohár starosty obce Hajnice 2017 v disciplínách 4x60m, Štafeta dvojic a Požární útok, kde naše družstvo starších obsadilo krásné 10.místo za všechny disciplíny dohromady. I když byli „nováčky“ v řadách starších, dařilo se jim k naší velké spokojenosti ve všech třech disciplínách. Jsme na ně právem hrdí!

Soutěžili: Winterová Kateřina, Martincová Marie, Čižík Matěj, Rus Ondřej, Krtička Martin, Čižík jakub, Frýba Filip, Posdiena Martin, Špetla Jindřich, Prokopová Sabrina a Šulitka Petr.

 

12.5.2017 se nás sbor dospělých Hasičů zúčastnil soutěže v Požárních družstev konanou v Maršově u Úpice v disciplíně Požární Útok a obsadili 7.místo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Mladí hasiči. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.