Umístění na soutěži Memoriál Ivany Valnohové

V sobotu 22.4.2017 proběhla v Malých Svatoňovicích soutěž jednotlivců 60m s překážkami. Celkem za náš sbor soutěžilo 12 dětí. Účast byla opravdu veliká a naši mladí Hasiči se umístili na moc pěkných místech v první polovině všech soutěžících v každé kategorii a to k naší veliké spokojenosti. Bylo vidět, že do toho šli s vervou a odhodláním ukázat ostatním co v nich je. A dokonce jsme si přivezli i medaili, kterou vybojoval v kategorii mladších, Jindra Špetlů.  Gratulujeme a všem moc děkujeme ! 🙂

Mladší dívky:      Sabrina Prokopová (23. místo), Kamila Pytlíková (30. místo)

Mladší chlapci:  Jindřich Špetla (10. místo-medaile), Matěj Čižík (11. místo), Ondřej Rus (13. místo), Jakub Frýba (14. místo), Petr Šulitka (24. místo), Martin Posdiena (34. místo)

Starší dívky:         Marie Martincová (18. místo), Kateřina Winterová (26. místo)

Starší chlapci:     Jakub Čižík (18. místo), Filip Frýba (21. místo)

Příspěvek byl publikován v rubrice Mladí hasiči. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.