DUBEN 2017 – soutěž Podzvičinský Záchranář

V sobotu 15. 04. 2017  se koná v Miletíně soutěž Podzvičinský Záchranář. Vybrané děti, které se soutěže zúčastní, si sebou vezmou vhodné sportovní oblečení a obuv na ven, svačinu, pití, popřípadě kapesné, dle uvážení rodičů – možnost zakoupení občerstvení. Děti dostanou na poslední schůzce lístečky s info. Odjezd je v 6:30h, sraz v 6:15h u Muzea. Předpokládaný návrat je mezi 15-16h.

Na soutěž se poctivě připravujeme a zárověň se těšíme na nové poznatky z oblasti zdravovědy a uzlování a na lanovou dráhu v korunách stromů. A třeba budeme mít to štěstí a vybojujeme pro náš Sbor i nějakou tu medaily, jako v minulém roce 🙂

Děkujeme rodičům za přízeň a spolupráci.  Vedoucí MH.

Příspěvek byl publikován v rubrice Mladí hasiči. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.