Přehled schůzek mladých hasičů

Vážení rodiče, níže Vám předkládáme přehled schůzek Mladých Hasičů:

Schůzky od 16:00 – 17:30 hod. v tělocvičně.

  POZOR jen do konce března 2017 !Od dubna 2017 začínáme schůzky od 16:30 – 18:00 hod.  u MUZEA !!!!

Protože zimní období končí, začneme s dětmi chodit ven. Prosíme o vhodné sportovní oblečení a obuv, při nepřízni počasí zůstáváme v klubovně Muzea. Při jaké-koliv změně nebo informaci o soutěži, exkurzi či výletu, dostanou děti domů lístečky. Pokud budete mít dotazy, nebo se nebudete moci něčeho zúčastnit, neváhejte nás prosím kontaktovat.

Čekají nás různé soutěže, na které se poctivě, na našich schůzkách, připravujeme a zároveň procvičujeme odbornosti a zdravovědu. Děti, které se těchto soutěží zúčastní, přinesou domů rodičům lístečky s informacemi.

15. dubna 2017 – Podzvičinský Záchranář v Miletíně

22. dubna 2017 – Memoriál Ivany Valnohové v Malých Svatoňovicích

 

Děkujeme všem za dosavadní přízeň.

Kolektiv vedoucích SDH Velké Svatoňovice

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Mladí hasiči. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.